Obchody 70-lecia szkoły

70–lecie Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Marii Kownackiej w Płoskach

Serdecznie zapraszamy absolwentów, emerytowanych i obecnych pracowników oraz uczniów i rodziców na obchody 70–lecia szkoły,

które odbędą się  27 września 2015 roku o godzinie 14.00 w budynku szkoły.

W programie uroczystości:

·       powitanie gości,

·       wspomnienia byłych pracowników i uczniów,

·       prezentacja multimedialna dotycząca historii szkoły,

·       część artystyczna w wykonaniu dzieci,

·       wystawa kronik szkolnych,

·       zwiedzanie szkoły,

·       słodki  poczęstunek,

·       pamiątki dla wszystkich uczestników.

Osoby chcące wziąć udział w uroczystości proszone są o dokonanie wpłaty w wysokości 25 zł w sekretariacie szkoły lub na konto  Rady Rodziców  (nr 33 1020 3017 0000 2402 0277 8934).  W tytule przelewu należy wpisać: obchody 70–lecia szkoły,  imię i nazwisko (w przypadku kobiet nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły oraz dane do kontaktu (np. nr telefonu lub adres e-mail).

Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 sierpnia 2015 r. Dokonanie wpłaty będzie jednoznaczne z zapisaniem się na uroczystość.

Osoby posiadające pamiątki (zdjęcia, fartuszki, odznaki, dyplomy) z czasu nauki lub pracy w szkole proszone są o udostępnienie ich obecnym nauczycielom, gdyż pomoże to w przygotowaniu programu uroczystości. Z góry dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie po latach i sentymentalną podróż w czasie.

Komitet organizacyjny:

Dyrektor Joanna Morawska

oraz Nauczyciele i Rodzice.