Pierwszoklasiści ślubują

10 listopada 2016r. odbyło się Ślubowanie klasy I na uczniów naszej szkoły.   Na wstępie uczniowie w odświętnych strojach z lekkim drżeniem w głosie zaprezentowali się podczas krótkiej części artystycznej pod okiem wychowawczyni Elżbiety Klisowskiej. Następnie Ślubowali na sztandar szkoły: "być dobrym uczniem i dobrym kolegą, koleżanką...". Pani Dyrektor tradycyjnie ogromnym ołówkiem pasowała ich na UCZNIÓW szkoły. Bardzo ucieszyły ich upominki ufundowane przez Radę Rodziców i Rodziców oraz prezenciki wykonane własnoręcznie przez młodszych i starszych kolegów. Rodzice ze wzruszeniem podziwiali swoje pociechy, uwieczniając ich na licznych zdjęciach. Po wszystkich emocjach odbył się w klasie  poczęstunek przygotowany przez rodziców.