Koncert flażoletowy przedszkolaków w Gimnazjum w Wąsoszu

Dnia 26.05.2017r. na zaproszenia Pana Andrzeja Kowala, przedszkolaki z oddziału zerowego zagrały mini koncert flażoletowy w ramach Innowacji Pedagogicznej ,,Flażoletowy zawrót głowy” w Gimnazjum w Wąsoszu. Koncert był specjalnie zadedykowany wszystkim rodzicom, którzy w tym dniu obchodzili swoje święto. Nie zabrakło również gości z PCDN – u w Górze z zespołu nauczycieli edukacji artystycznej, którzy mogli posłuchać gry na fleciku polskim, czyli flażolecie w wykonaniu najmłodszych dzieci. Trzeba dodać, że to był pierwszy tak poważny występ naszych przedszkolaków i ku wielkiemu zdziwieniu trema ich nie dopadła. Dzieci wypadły wspaniale i w nagrodę otrzymały gromkie brawa. Życzymy naszym małym przedszkolakom wielu sukcesów i powodzenia w dalszym muzykowaniu.