11. 12. 2014 r. V Powiatowy Turniej Bankowy w Górze Śląskiej :) Nasza drużyna zajęła II miejsce :)

    Zacznę od podziękowań, ponieważ spotkaliśmy się ze zrozumieniem i życzliwością a to piękne i budujące doświadczenie :) Mało kto wie, ale nasza szkoła jest oddalona o ok 25 km. od Góry i nasz wyjazd na ten turniej stał pod dużym znakiem zapytania ze względu na problemy z dojazdem. Na szczęście na prośbę Pani Dyrektor drużyna z Wąsosza przyjechała po dwie nasze uczestniczki i Panią Ulę, wychowawczynię 3 klasy, za co bardzo dziękujemy. Niestety bus nie mógł pomieścić więcej osób i tu z pomocą przyszła mama Jakuba i Filipa, która dowiozła ich na turniej za co także dziękuję. Szkoda, że nie mogłam Im towarzyszyć niestety obowiązki w drugiej szkole mi to uniemożliwiły. Widziałam jednak radość i szczęście, kiedy wrócili z turnieju i już wiem, że było wspaniale. Dlatego trzecie podziękowanie kieruję do organizatorów SKO działającego w Szkole nr 3 w Górze Śląskiej :)

Naszą szkołę reprezentowali: Filip, Kuba, Zuzia i Nikola :)

Czteroosobowe drużyny współpracowały podczas sklejania łańcucha na choinkę, rozwiązywania zadań oszczędnościowych i testu ze znajomości pojęć bankowych. Jedną z konkurencji była interaktywna gra.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez SKO.

Nikola i Zuzia wybrały puzzle, a Filip i Kuba kalkulator oraz kolorowy piórnik SKO.