Dzień Edukacji Narodowej

w piątek - 13 października pani Dyrektor i przewodniczący Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 2 i 3 podziękowali nauczycielom słowami piosenek i wierszy za przekazywana wiedzę, wychowanie i opiekę.

Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich pracowników szkoły i emerytów słodki poczęstunek.

 

 

Podsumowanie akcji 1% podatku dla szkoły

Ze środków zebranych przez rodziców i pracowników szkoły w ramach przekazywania 1% podatku zakupione zostały do jednej z sal szkolnych nowe ławki i krzesła na kwotę 2 788 zł. Akcja prowadzona była we współpracy z fundacją Młodzi-Młodym.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do wzbogacenia wyposażenia szkoły.

J.Morawska

 

Zaproszenie na uroczyste rozpoczecie roku szkolnego

Serdecznie zapraszam przedszkolaków, uczniów i rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Płoskach, które odbędzie się w dniu 4 września 2017r. o godz. 9.30.

Jednocześnie informuję, iż autobusy szkolne w tym dniu będą dowoziły dzieci o godzinę później niż w dni nauki.

J.Morawska

Nauczyciel na medal!

Nasza nauczycielka - pani Urszula Góralczyk została zgłoszona przez rodziców do konkursu Nauczyciel na medal.

Proszę uczniów, rodziców i pracowników o oddawanie głosów na kandydatkę z naszej szkoły za pomocą smsów na nr 72355 o treści WNP.85 (koszt smsa 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do piątku - 10 listopada.

Gratuluję pani Urszuli Góralczyk wyróżnienia!

Joanna Morawska

Szkolny konkurs SKO rozstrzygnięty :)

W wyniku głosowania uczniów i nauczycieli zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu plastycznego "Dbajmy o zwierzęta". Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wiele z nich wymagało dużoooo pracy i cierpliwości wykonania. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz upominek SKO :) Serdecznie gratulujemy!!! Prace zostaną przekazane rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Kundelek"