Bieg Niepodległości 2016

11 listopada uczniowie z naszej szkoły uczcili Dzień Niepodległości bardzo aktywnie poprzez udział w XXIII Biegu Niepodległości. Uczniowie wystartowali w dwóch biegach na 1400 metrów. Udział w biegu to nie tylko popularyzacja biegania ale również promowanie aktywności sportowej, zapobieganie patologiom społecznym poprzez aktywność sportowa.

 

 

 

 

Trzyymaj Formę - Wyjazd na basen do Polkowic

O zaletach pływania już wspominałam, przy okazji wyjazdu na basen do Wrocławia. Pływać bardzo lubimy i dlatego 27 listopada 2014 roku wybraliśmy się na basen do Polkowic. Szczególne podziękowania, za pomoc i opiekę w czasie wyjazdu, kieruję do Pani Jolanty Maślejak. Dziękujemy!!!

 

Wycieczka do Lubina na kręgle

Po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły, wraz z paniami, Joanna Zimolag oraz Grażyna Owczarek, wybrali się na kręgle do Lubina. Nie trzeba wspominać, że w czasie takiego wyjazdu, zawsze towarzysza nam dobre humory a zabawa jest przednia. Na koniec wyjazdu mogliśmy zrelaksować sie w kinie.

Trzymaj Formę - Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - styczeń 2015

W styczniu, pod kierunkiem pani Joanny Zimolag, odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego.

I miejsce zdobył Szymon Figas z klasy VI, II miejsce Nikodem Opioła z klasy V natomiast III miejsce zdobyła Oliwia Rembielak z klasy IV. Gratulujemy wszystkim serdecznie!!!

Tradycyjnie wręczenie pucharów odbędzie się po apelu z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Sportu w Wasoszu

Po raz drugi braliśmy udział w II Dniu Sportu, który zostal zorganizowany w Wasoszu. Uczniowie klas I-VI rywalizowali z innymi szkołami z gminy w następujacych konkurencjach:

1. Porzadkowanie ziemi.

2. Rzut piłeczka na odległość.

3. Bieg na 60 metrów.

4. Rzut piłka lekarska.

5. Skok w dal z miejsca.

6. Bieg sztafetowy 4x100 metrów.

Niespodzianka okazała się konkurencja dla opiekunów - rzut beretem na odległość.