Turniej Piłki Nożnej

2 czerwca w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbył się Turniej Piłki Nożnej dla klas IV-VI. Każda klasa rozegrała po dwa mecze. Po bardzo wyrównanej walce I miejsce zajęła klasa VI, II miejsce zajęła klasa V a trzecie miejsce klasa IV. Gratulacje!

Wycieczka w Góry Stołowe

Dnia 14 czerwca 2014 roku uczniowie z naszej szkoły pod opieka pani Grażyny Owczarek, pani Eweliny Garboś oraz pani Joanny Zimolag wybrali się na wycieczkę w Góry Stołowe. Góry Stołowe to masyw górski w Sudetach Środkowych. Płyty z górnokredowych piaskowców ciosowych ułożone sa poziomo - stad nazwa gór, sa płaskie jak stół. Poza wejściem na Szczeliniec zwiedziliśmy również kopalnię w Nowej Rudzie. 

Pozalekcyjne zajęcia sportowe - łyżwy

Wyjazd na łyżwy i na basen do Wrocławia w czasie ferii 17.02.2014r. zorganizowany przez panie Grażynę Owczarek oraz Ewelinę Garboś.
Łyżwiarstwo wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny i psychiczny. Zanim jednak rozpoczniesz jeżdżenie na łyżwach przeprowadż krótka rozgrzewkę.Pamiętaj przed każda aktywnościa fizyczna przeprowadż rozgrzewkę. Zminimalizuje to ryzyko powstania kontuzji.

 

 

Biegi Przełajowe w Głębowicach

Dnia 5 czerwca 2014 roku uczniowie klas IV-VI wzięli udział w Międzyszkolnych Biegach Przełajowych w Głębowicach. Nasza szkołę reprezentowali następujacy uczniowie: z klasy VI - Ewa Świrszko, Ewelina Matyjak oraz Kacper Grylak; z klasy V - Maja Bartosik, Kacper Rębielak, Adam Podlewski oraz z klasy IV Nikodem Opioła. Opiekunem wyjazdu była pani Joanna Zimolag.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Styczen oraz luty były miesiacami tenisa stołowego a 14 stycznia 2014 roku zorganizowaliśmy aktywne przerwy w naszej szkole. Dzien ten został ogłoszony dniem gry w "Bieganego". Tego dnia na każdej przerwie, od dzwonka do dzwonka, nieprzerwanie, z uśmiechami na twarzach graliśmy w tenisa stołowego.

Natomiast w marcu nastapiło podsumowanie Szkolnego Turnieju w Tenisa Stołowego;

I miejsce - Szymon Figas

II miejsce - Bartłomiej Figas

III miejsce - Mikołaj Kuc

Gratulacje!!!